poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      nowoczesne.domki.pl@gmail.com     telefon: 889 009 701 telefon: 889 009 702

Wiaty garażowe

WIATY GARAŻOWE DREWNIANE

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Dobrej jakości drewniane wiaty garażowe to ciekawa alternatywa dla klasycznego garażu murowanego. Decydując się na takie rozwiązanie jak garaż z drewna warto zwrócić uwagę na rodzaj materiałów, z których została wykonana wiata na samochód, jej dokładny rozmiar oraz sposób montażu.

WIATY SAMOCHODOWE DREWNIANE DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Proponowane przez nas wiaty samochodowe z drewna mogą mieć dach prosty, półokrągły, jednospadowy, dwuspadowy. Jeśli szukasz rozwiązania na lata, zapraszamy do naszego sklepu. Oferujemy bowiem nowoczesne wiaty garażowe odporne na różne czynniki atmosferyczne, które skutecznie chronią Twoje mienie znajdujące się pod zadaszeniem. Drewniana konstrukcja z wysokiej jakości drewna zapewnia ochronę pojazdów przed działaniem czynników zewnętrznych.

Nowoczesna wiata garażowa z drewna i jej zastosowanie

Wiaty na samochód drewniane nadają się do postawienia zarówno na prywatnych działkach, jak i na obszarach typowo komercyjnych i przemysłowych. To zatem doskonałe rozwiązanie podczas budowy albo na terenie zakładów pracy.

Garażowa wiata drewniana to przede wszystkim miejsce postojowe i ochrona dla samochodu osobowego, motocykla lub rowerów. Taką zadaszoną przestrzeń można także z powodzeniem wykorzystać do przechowywania ogrodowych sprzętów (wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym) albo… jako miejsce do relaksu. Nic bowiem nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić pod wiatą meble ogrodowe albo dziecięcy kącik do zabawy.

Drewniane samochodowe wiaty garażowe mogą także pełnić funkcję drewutni oraz zadaszonej przestrzeni roboczej. Pod wiatą można z powodzeniem przeprowadzać prace ogrodnicze, ciąć drewno na opał, a nawet skręcać różnego typu konstrukcje.

To, do czego zostanie użyta wiata z drewna zależy przede wszystkim od stylu, w jakim została wykonana.

Jaki rozmiar mają wiaty samochodowe drewniane?

Wiaty z drewna mogą mieć różne rozmiary. Wiaty dostępne w naszej ofercie .to m.in. wiata jednostanowiskowa, dwustanowiskowa, a nawet taka w której mogą z powodzeniem pomieścić się i parkować 3 samochody.

Wolnostojący garaż drewniany zazwyczaj zajmuje sporo miejsca, więc należy wcześniej przygotować odpowiednio dużą przestrzeń do postawienia takiej konstrukcji.

Jeżeli potrzebujesz przestrzeni do magazynowania ogrodowych sprzętów, zachęcamy do zakupu dużej wiaty ogrodowej, w której nie zabraknie miejsca na akcesoria i narzędzia.

Jak wybrać wiatę drewnianą garażową?

Będąc na etapie zakupu drewnianej wiaty garażowej, należy najpierw określić miejsce na działce, gdzie stanie konstrukcja. W oparciu o to, warto przeanalizować potencjalne zastosowanie wiaty, a co za tym idzie jej wielkość, styl wykończenia, a także rodzaj drewna, z którego zostanie zbudowana. Od tego bowiem zależy poziom komfortu użytkowania budowli.

Gdzie kupić drewniane wiaty garażowe?

Jeśli szukasz funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań, zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą na drewniane wiaty garażowe od nowoczesne-domki.pl.

Naszym klientom gwarantujemy konstrukcje z drewna na najwyższym poziomie, wykonane z materiałów o wysokiej trwałości i odporności na niekorzystne czynniki pogodowe. Jednocześnie zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia. W przypadku jakiekolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com