poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      nowoczesne.domki.pl@gmail.com     telefon: 889 009 701 telefon: 889 009 702

Toaleta na działkę

TOALETY DREWNIANE

Wyświetlanie jednego wyniku

Drewniana toaleta ogrodowa zapewnia komfortowe i higieniczne warunki podczas weekendowego wyjazdu na działkę, ale tak samo dobrze sprawdzi się w trakcie długich, rodzinnych wakacji w cichym, malowniczym zakątku. Okazuje się niezastąpiona we wszystkich miejscach, w których nie ma dostępu do kanalizacji. WC drewniane sprawdzi się także w przydomowym ogrodzie, gdy na przykład organizujemy imprezę na świeżym powietrzu.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ NA DREWNIANE TOALETY NA DZIAŁKĘ

Szukasz dobrej jakości drewniane WC na działkę, a jednocześnie pragniesz stworzyć ciekawy efekt wizualny?  Toaleta drewniana na działkę to idealne rozwiązanie.

Nowoczesne drewniane toalety ogrodowe posiadają wiele zalet, a wśród nich możliwość dowolnej aranżacji. Nasze projekty łączą w sobie niesłychaną funkcjonalność, estetykę wykonania, wysoką jakość wykonania oraz zamiłowanie do natury i ekologii. W upalne letnie dni toalety ogrodowe doskonale sprawdzą się w przydomowym ogrodzie albo na działce rekreacyjnej, szczególnie jeśli w planach są częste grille oraz spotkania z przyjaciółmi.

Dlaczego warto kupić WC drewniane na działkę?

Od lat zajmujemy się produkcją architektury ogrodowej, a nasze toalety drewniane z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów ze względu na jakość i estetykę produktu.

WC drewniane na działkę to wyjątkowo estetyczny i praktyczny element Twojej działki, który gwarantuje pełną swobodę korzystania z czasu na świeżym powietrzu wspólnie z rodziną i w gronie przyjaciół.

Na imprezach plenerowych i w większości codziennych sytuacji, toaleta drewniana ogrodowa sprawdzi się doskonale. Takie rozwiązanie zapewnia bowiem liczne udogodnienia, które przekładają się na komfortowe i higieniczne warunki wypoczynku.

WC ogrodowe nie musi być prostą kabiną z tworzywa sztucznego. W ofercie naszej firmy znajdują się maksymalnie funkcjonalne, a jednocześnie niebywale estetyczne modele dla osób, które pragną mieć na działce toaletę z prawdziwego zdarzenia. Każda toaleta ogrodowa drewniana jest wyposażona w bardzo szczelny i bezodpływowy zbiornik na nieczystości. Jego pojemność jest natomiast uzależniona od wybranego wariantu.

Toalety drewniane ogrodowe – jakie są najlepsze?

Drewniane WC ogrodowe można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Toalety dostępne w naszej ofercie są wykonane z gotowych modułów, dzięki czemu możliwy jest samodzielny montaż przez osobę bez doświadczenia czy specjalistycznej wiedzy.

Jeśli cenisz komfort i funkcjonalność, polecamy zamykane WC drewniane, które zapewnia zapewnią 100% prywatności osobie korzystającej z toalety. Dzięki otworowi w drzwiach toaleta posiada jednocześnie naturalne oświetlenie i wentylację.

Będąc na etapie zakupu drewnianej toalety do ogrodu albo na działkę, warto na samym początku określić miejsce, gdzie stanie konstrukcja. W oparciu o tą decyzję, należy przeanalizować jej wielkość, styl wykończenia, a także rodzaj drewna, z którego będzie zbudowana. Od tych czynników zależy bowiem poziom komfortu użytkowania budowli.

Gdzie kupić WC na działkę?

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne toalety na działkę wykonane z wysokiej jakości impregnowanego drewna pochodzącego z drzew iglastych. Z łatwością dopasujesz konstrukcję do warunków przestrzennych działki lub ogrodu. Nasza architektura ogrodowa jest tworzona z wysokiej jakości drewna z dbałością o każdy szczegół. U nas kupujesz od producenta, a nie od pośredników

Sprawdź także rekomendacje naszych klientów i wybierz WC drewniane stworzone z myślą o Twoich potrzebach. Korzystając z naszych rozwiązań, zyskujesz funkcjonalne rozwiązanie i niebanalne uzupełnienie architektury ogrodowej.

Jeżeli interesują Cię mniej standardowe toalety drewniane, oferujemy także indywidualne modyfikacje naszych klasycznych projektów. Zachęcamy tym samym do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów. Wspólnie znajdziemy idealnie dopasowane rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com