altanka ogrodowa Roma

O nas

Cześć !

Wszystko zaczęło się od starej gruszy. Wśród jej sękatych gałęzi, ojciec zbudował dla swojego syna niewielki drewniany domek. Tak zrodziła się idea miejsca, w którym pośród przyrody można się całkowicie skupić na sobie. Zadbać zarówno o duszę, jak i ciało, poświęcić się całkowicie byciu tu i teraz.

Pomysł został wcielony w życie wiele lat później. Najpierw w naszym przydomowym ogrodzie powstała niewielka drewniana altanka ogrodowa. Trudno w niej było o spokój, bo nieustannie gościła sąsiadów, przyjaciół, rodzinę i wszystkie okoliczne wróble.
Rok później w ogrodzie pojawił się domek narzędziowy. Amatorski projekt, z wyglądu dość niepozorny. Podobał się jednak szczególnie sąsiadowi, który wiecznie narzekał na bałagan na swojej działce. Domek, który powstał na jego zamówienie, posiadał już wszelkie znamiona profesjonalnej konstrukcji. Kolejne lata nieoczekiwanie przyniosły ze sobą prośby bliższej i dalszej rodziny o altankę, domek letniskowy, składzik na narzędzia ogrodowe i inne mniejsze konstrukcje z drewna. To, co na początku wydawało się zwykłym hobby, powoli przeradzało się w coś znacznie większego.

Myśli kłębiły się jak chmury burzowe. Marzenia goniło stopniowo zdobywane doświadczenie. Tuż za nimi podążała fachowa literatura i spore inwestycje w narzędzia. Wszystkiemu towarzyszyło mozolne zdobywanie branżowych kontaktów i pozyskiwanie nowych klientów.

Nie było łatwo. Ale się udało. Tak powstała nasza firma. Dziś stoimy na mocnych, bo drewnianych, nogach. Spełniamy marzenia naszych klientów o ogrodzie z romantyczną altanką albo o drewnianym domku na działce obok jeziora.

Powiedz, czego potrzebujesz a my to po prostu zrobimy!

Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy mnóstwo niebanalnych i rozpoznawalnych projektów. Nasze drewniane domki i altanki wyróżniają się na rynku ogromną dbałością o proporcje, a także pięknym wykończeniem.

Nie interesuje nas bylejakość. Dążymy do tego, aby nasze produkty były solidnie i wyjątkowe. W wykonanie każdego projektu wkładamy całą naszą wiedzę, wieloletnie doświadczenie rzemieślnika i nieskończony entuzjazm hobbysty. Jednocześnie pękamy z dumy, że przyszło nam pracować w zespole, który nieustannie dąży do rozwoju firmy poprzez realizację najbardziej nawet szalonych pomysłów.

Nie zastanawiaj się dłużej, dlaczego to nam warto powierzyć projekt i budowę domku narzędziowego na działce lub wymarzonej altanki do przydomowego ogrodu.

  • mamy najlepsze ceny na rynku
  • oferujemy krótki termin realizacji
  • zamówienia dostarczamy zawsze na czas
  • nasz standard to PREMIUM
  • produkujemy na indywidualne zamówienie
  • działamy na terenie całej polski

Wkładamy w powstanie naszych drewnianych domków całe serca, aby za każdym razem móc podzielić się z Wami dobrą energią, funkcjonalnością i wygodą, kawą na tarasie i klimatycznym ogrodem. Zobaczcie co udało nam się stworzyć, kiedy połączyliśmy kreatywność z nieszablonowymi projektami i ekologią.

Zapraszamy wszystkich poszukiwaczy spokoju do zapoznania się z ofertą na drewniane domki letniskowe, altanki ogrodowe i domki narzędziowe.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com