poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      nowoczesne.domki.pl@gmail.com     telefon: 889 009 701 telefon: 889 009 702

Domki dla dzieci

DREWNIANE DOMKI DLA DZIECI

Wyświetlanie jednego wyniku

Chcesz sprawić swojemu dziecku przestrzeń do zabawy w ogrodzie? Szukasz sposobu na oderwanie swojej pociechy od konsoli czy ekranu telewizora? Postaw na drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią lub bez. Obok takiej atrakcji żaden maluch ani starszak nie przejdzie obojętnie. Tym samym Twoje dziecko dużo chętniej będzie spędzać czas na świeżym powietrzu, a nuda pójdzie precz! Drewniany domek ogrodowy dla dzieci to najlepszy sposób na świetną zabawę w gronie rówieśników i przyjaciół! Nasze domki drewniane dla dzieci do ogrodu to mnóstwo radości i uśmiech na twarzy twojego malucha!

DLACZEGO WARTO KUPIĆ DREWNIANY DOMEK DLA DZIECI?

Nasze drewniane domki ogrodowe dla dzieci wyglądają jak miniaturowe wersje prawdziwych domów. Idealne rozwiązanie na plac zabaw na działce. Zachwycają starannością wykonania, wykończeniem oraz wyjątkową dbałością o szczegóły. Naturalne materiały i jakość drewna świadczą same o sobie. Jednocześnie nasze domki do zabaw stanowią prawdziwą ozdobę ogrodu.

Wystarczy prosty domek z drewna dla dzieci, aby Twoja pociecha mogła stworzyć własny świat i zagospodarować przestrzeń według własnego uznania oraz kształtującego się powoli gustu. Dzięki temu może też do woli rozwijać swoją wyobraźnię i pomysłowość. Nasz domek do ogrodu dla dzieci to istna platforma zabaw! Gwarantujemy, że stanie się ulubionym miejscem zarówno najmłodszych pociech jak i starszych dzieci.

Drewniane domki dla dzieci – zalety

Wykonany z drewna domek dla dzieci do ogrodu to, z wielu powodów, znacznie lepsze rozwiązanie niż jego plastikowy odpowiednik.

Wnętrze domku drewnianego ogrodowego dla dzieci nawet w czasie letnich upałów pozostaje przyjemnie chłodne, zaś w zimniejsze dni świetnie trzyma ciepło. Jego konstrukcja pozwala także na modyfikację domku. Dzięki temu bez problemu można go rozbudować i dopasować do potrzeb rozwijającego się dziecka. Domek dla dziecka można zamówić z huśtawką i zjeżdżalnią oraz pomalować na dowolny kolor. W razie potrzeby zapewniamy montaż.

Domki ogrodowe dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

Wybierając ogrodowy domek dla dzieci warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje w całości zrobione z wysokiej jakości impregnowanego drewna pozyskiwanego z drzew iglastych. Dzięki temu doskonale sobie radzą nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszny im deszcz ani palące słońce.

Wielkość domku trzeba dobrać do wzrostu i wieku dziecka, oczywiście po uwzględnieniu dostępnego w ogrodzie lub na działce miejsca.

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie są wyjątkowo estetyczne, dlatego bez większego problemu można je ustawić praktycznie w każdym miejscu.

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniej konstrukcji, przywiązujemy szczególna uwagę do takich kwestii jak:

  • wytrzymałość konstrukcji,
  • potrzebna ilość miejsca w ogrodzie,
  • estetyczny wygląd,
  • czas potrzebny na złożenie domku ogrodowego,
  • dodatkowe akcesoria,
  • atrakcyjna cena.

Domki z drewna dla dzieci są zazwyczaj stosunkowo ciężkie, dlatego raczej się ich nie przenosi. Warto zatem dobrze przemyśleć jego lokalizację. Miejsce na domek dla dzieci powinno być przede wszystkim bezpieczne i dobrze widoczne z każdego punktu ogrodu i domu. Nie należy go także ustawiać w sąsiedztwie zbiorników wodnych czy też w pobliżu niebezpiecznych roślin (trujących, parzących czy po prostu kolczastych).

Gdzie kupić drewniany domek ogrodowy dla dzieci?

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne drewniane domki dla dzieci wykonane z wysokiej jakości materiałów i ze szczególną dbałością o detale. Dzięki temu z łatwością dopasujesz domek dla dzieci do warunków przestrzennych terenu.

Każdy drewniany domek dla dzieci do ogrodu z naszej oferty to konstrukcja stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników działki. Korzystając z rozwiązań dostępnych w naszej firmie zyskujesz coś więcej niż kolejną zabawkę dla dzieci. Dziecięcy domek to także oryginalne uzupełnienie każdej architektury ogrodowej.

Oferujemy domki drewniane dla dzieci ze zjeżdżalnią ścianką wspinaczkową, huśtawką. Nasz przestronny dziecięcy domek zawiera również stoliczek i ławeczkę na podwyższeniu.

Interesują Cię unikalne projekty konstrukcyjne? Chcesz, aby domek dla dzieci ze zjeżdżalnią spełniał wszystkie potrzeby Twojej pociechy? Doskonale się składa! Oferujemy także indywidualne modyfikacje klasycznych projektów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wspólnie stworzymy rozwiązanie doskonale dopasowane do charakteru zabaw Twojego dziecka. Stwórz swojemu maluchowi niezwykłą przestrzeń do zabaw dla dzieci! Zamów online!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com