poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      nowoczesne.domki.pl@gmail.com     telefon: 889 009 701

Domki dla dzieci

DREWNIANE DOMKI DLA DZIECI

Szukasz sposobu na oderwanie swojej pociechy od konsoli czy ekranu telewizora? Postaw na drewniany domek dla dzieci ze zjeżdżalnią lub bez. Obok takiej atrakcji żaden maluch ani starszak nie przejdzie obojętnie. Tym samym Twoje dziecko dużo chętniej będzie spędzać czas na świeżym powietrzu, a nuda pójdzie precz! Drewniany domek ogrodowy dla dzieci to najlepszy sposób na świetną zabawę w gronie przyjaciół!

Dlaczego warto kupić drewniany domek dla dzieci?

Nasze drewniane domki ogrodowe dla dzieci wyglądają jak miniaturowe wersje prawdziwych domów. Zachwycają starannością wykonania, wykończeniem oraz wyjątkową dbałością o szczegóły. Jednocześnie stanowią prawdziwą ozdobę ogrodu.

Wystarczy prosty drewniany domek, aby Twoje dziecko mogło stworzyć własny świat i zagospodarować przestrzeń według własnego uznania oraz kształtującego się powoli gustu. Dzięki temu może też do woli rozwijać swoją wyobraźnię i pomysłowość.

Wyświetlanie jednego wyniku

Drewniane domki dla dzieci – zalety

Wykonany z drewna domek dla dzieci do ogrodu to, z wielu powodów, znacznie lepsze rozwiązanie niż jego plastikowy odpowiednik.

Wnętrze drewnianego domku nawet w czasie letnich upałów pozostaje przyjemnie chłodne, zaś w zimniejsze dni świetnie trzyma ciepło. Jego konstrukcja pozwala także na modyfikację domku. Dzięki temu bez problemu można go rozbudować i dopasować do potrzeb rozwijającego się dziecka.

Domki ogrodowe dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

Wybierając ogrodowy domek dla dzieci warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje w całości zrobione z wysokiej jakości impregnowanego drewna pozyskiwanego z drzew iglastych. Dzięki temu doskonale sobie radzą nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Nie straszny im deszcz ani palące słońce.

Wielkość domku trzeba dobrać do wzrostu i wieku dziecka, oczywiście po uwzględnieniu dostępnego w ogrodzie lub na działce miejsca.

 Drewniane domki ogrodowe dla dzieci dostępne w naszej ofercie są wyjątkowo estetyczne, dlatego bez większego problemu można je ustawić praktycznie w każdym miejscu.

Aby ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniej konstrukcji, przywiązujemy szczególna uwagę do takich kwestii jak:

  • wytrzymałość konstrukcji,
  • potrzebna ilość miejsca w ogrodzie,
  • estetyczny wygląd,
  • czas potrzebny na złożenie domku ogrodowego,
  • dodatkowe akcesoria,
  • atrakcyjna cena.

Drewniane domki dla dzieci są zazwyczaj stosunkowo ciężkie, dlatego raczej się ich nie przenosi. Warto zatem dobrze przemyśleć jego lokalizację. Miejsce na drewniany domek dla dzieci powinno być przede wszystkim bezpieczne i dobrze widoczne z każdego punktu ogrodu i domu. Nie należy go także ustawiać w sąsiedztwie zbiorników wodnych czy też w pobliżu niebezpiecznych roślin (trujących, parzących czy po prostu kolczastych).

Gdzie kupić drewniany domek ogrodowy dla dzieci?

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne drewniane domki dla dzieci wykonane z wysokiej jakości materiałów i ze szczególną dbałością o detale. Dzięki temu z łatwością dopasujesz domek dla dzieci do warunków przestrzennych terenu.

Każdy drewniany domek dla dzieci do ogrodu z naszej oferty to konstrukcja stworzone z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników działki. Korzystając z rozwiązań dostępnych w naszej firmie zyskujesz coś więcej niż kolejną zabawkę dla dzieci. Drewniany domek to także oryginalne uzupełnienie każdej architektury ogrodowej.

Interesują Cię unikalne projekty konstrukcyjne? Chcesz, aby domek dla dzieci ze zjeżdżalnią spełniał wszystkie potrzeby Twojej pociechy? Doskonale się składa! Oferujemy także indywidualne modyfikacje klasycznych projektów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Wspólnie stworzymy rozwiązanie doskonale dopasowane do charakteru zabaw Twojego dziecka.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.