poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      biuro@nowoczesne-domki.pl   telefon: 889 009 701 telefon: 889 009 702

Strona głównaMiejsce dla majsterkowicza w domku na narzędzia
domek na narzędzia

Miejsce dla majsterkowicza w domku na narzędzia

Domek narzędziowy to marzenie każdego majsterkowicza. Na dodatek idealnie się sprawdza do przechowywania mebli ogrodowych, zabawek, rowerów, czy nawet opału do kominka. Właśnie dlatego drewniany domek narzędziowy warto urządzić z głową. Musi przecież pomieścić mnóstwo przedmiotów, a przy tym trzeba zachować swobodę poruszania się i łatwość odnajdywania tego co jest akurat potrzebne. Sprawdź nasze wskazówki, jak urządzić miejsce dla majsterkowicza w domku na narzędzia. 

Jeśli chcesz, aby twój domek pełnił też rolę schowka na narzędzia, musisz dobrze rozplanować miejsce, szczególnie jeśli dostępna przestrzeń jest niewielka. 

Dobrym pomysłem jest na pewno wstawienie półek, które pomogą uporządkować wszelkie przedmioty w średnim rozmiarze, w tym  piły spalinowe, nożyce elektryczne, wiadra, węże ogrodowe, czy inne drobne akcesoria itp.

W przypadku większych sprzętów, takich jak kosiarka czy rowery, warto zaplanować trochę wolnego miejsca przy ścianach domku. Dla własnej wygody można też zamontować haczyki lub inne mocowania na sprzęty ogrodowe, typu grabie czy łopaty. To prosty i tani sposób na zagospodarowanie każdej wolnej przestrzeni na niewielkim metrażu. 

domek na narzędzia

Wyposażenie domku narzędziowego 

Jeśli chcesz zorganizować miejsce dla majsterkowicza w swoim domku narzędziowym, musisz najpierw ustalić, jakie są Twoje zainteresowania, a także potrzeby. Ogromne znaczenie ma bowiem nie tyle sama powierzchnia domku, lecz organizacja jego wnętrza.

Typowy domek narzędziowy jest zazwyczaj sprzedawany bez żadnych dodatkowych elementów. Najprostsze i zarazem najtańsze konstrukcje są pozbawione wyposażenia.  Nawet podłoga nie jest standardem. Warto natomiast zwrócić uwagę na to, czy domek narzędziowy jest wyposażony w okno, które gwarantuje dopływ światła  i powietrza. Reszta wyposażenia jest najczęściej dobierana indywidualnie.

Przeczytaj: Gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe?

W co wyposażyć kącik dla majsterkowicza w domku narzędziowym?

domek narzędziowy

Domek można wyposażyć dowolnie. Wszystko zależy od tego, do jakich celów będziesz go używał. 

Oto kilka propozycji, które warto uwzględnić. Korzystając z naszych wskazówek urządzisz funkcjonalny i przemyślany domek narzędziowy.

Decydując się na zaprojektowanie kącika dla majsterkowicza, weź pod uwagę takie elementy jak:

  • szafki do przechowywania,
  • blat roboczy,
  • organizer na narzędzia,
  • oświetlenie.

W zależności od tego, do czego będzie służył twój drewniany domek ogrodowy, wybierz dobrej jakości wyposażenie. Pamiętaj, że nawet niewielka konstrukcja z powodzeniem zmieści zarówno narzędzia ogrodowe, jaki pozostałe elementy wyposażenia ogrodu i domu. Podstawą są w tym przypadku półki i różnej wielkości regały, więc jeśli dobrze wszystko przemyślisz, znajdzie się miejsce na wszystko, czego potrzebujesz w ogrodzie i do majsterkowania.

Miejsce dla majsterkowicza w domku narzędziowym – podsumowanie

Domek narzędziowy to obecnie popularne wyposażenie ogrodu, lub działki rekreacyjnej. Dostępne u nas modele pozwalają na ciekawe wkomponowanie konstrukcji do przydomowej przestrzeni. Mamy nadzieję, że dzięki naszym wskazówkom, zorganizujesz wreszcie  idealne miejsce do przechowywania swoich narzędzi, niezbędnych do majsterkowania. Niezależnie od tego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na domki, altany i wiaty garażowe. Jeśli masz wątpliwości, co wybrać – zachęcamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie idealnie dopasowane do twoich indywidualnych oczekiwań. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com