poniedziałek-piątek: 7:00-17:00      nowoczesne.domki.pl@gmail.com     telefon: 889 009 701 telefon: 889 009 702

Strona głównaGdzie przechowywać narzędzia ogrodowe?
drewniany domek narzędziowy

Gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe?

Dbanie o swój ogród bez odpowiednich narzędzi i akcesoriów jest po prostu niemożliwe. Wie o tym doskonale każdy działkowicz. Narzędzia i urządzenia ogrodowe bez względu na porę roku potrzebują miejsca do przechowywania, aby nie niszczały na zewnątrz lub nie zostały skradzione. Jednocześnie ogród bez zbędnych przedmiotów pozostawionych na widoku prezentuje się lepiej i jest miejscem bezpiecznym dla dzieci. Sprawdźmy zatem, gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe.

Skrzynie ogrodowe

Skrzynia ogrodowa to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdym ogrodzie. Sprawdza się bowiem do przechowywania ogrodowych narzędzi, ale w razie potrzeby można ją również ustawić na tarasie, aby zabezpieczyć koce, dekoracje czy niezliczone dziecięce zabawki. Decydując się na skrzynię z siedziskiem zyskujemy też dodatkowe miejsce do siedzenia w ogrodzie.

Skrzynie ogrodowe dostępne na rynku są produkowane z drewna, technorattanu lub tworzyw sztucznych, więc każdy działkowicz znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb i zasobności portfela.

Crates full of apples on wooden palette isolated on white with clipping path

Domki narzędziowe

Narzędzia i sprzęty ogrodowe zajmują zazwyczaj sporo miejsca, dlatego skrzynia ogrodowa może się okazać zbyt mała. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem są domki narzędziowe. Wystarczy odpowiednio zaaranżować półki, aby przestrzeń stała się uporządkowana i funkcjonalna.

Na rynku dostępne są domki, które różnią się między sobą wielkością, kształtem, sposobem montażu oraz materiałem zastosowanym do produkcji. Tym samym, każdy znajdzie rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb.

Przeczytaj, jaki wybrać domek na narzędzia – drewniany czy plastikowy.

Domki z drewna w efektowny sposób pozwalają zagospodarować ogród. Nie dość, że są bardzo funkcjonalne, prezentują się wyjątkowo elegancko i wprowadzają klimatyczną atmosferę do przydomowej scenerii. Drewniane narzędziownie, wbrew pozorom, nie wymagają też wykonania betonowej wylewki. Z powodzeniem można stabilnie ustawić taką konstrukcję na betonowych bloczkach.

Przeczytaj koniecznie: Jak zabezpieczyć domek narzędziowy przed włamaniem.

Olbrzymią zaletą domków jest możliwość łatwej modyfikacji. Jeśli ilość półek okaże się pewnego niewystarczająca, wystarczy wywiercić dziurę i zamocować w na ścianie dodatkowe haczyki lub powiesić szafki.

Warto jednocześnie pamiętać, że domki wymagają impregnacji i pewnych czynności konserwacyjnych. Istotna jest także jakość drewna – najlepiej sprawdza się sosna, świerk, dąb, modrzew.

Jeśli chcesz, aby Twoja narzędziownia służyła dobrze przez długie lata i zachwycała doskonałym wyglądem, musisz ją odpowiednio zabezpieczyć. Sprawdź, jak pomalować drewniany domek narzędziowy.

drewniany domek narzędziowy

Gdzie przechowywać narzędzia ogrodowe – podsumowanie

Nie wystarczy, że kupisz dobrej jakości narzędzia ogrodowe, jeśli nie zadbasz o ich właściwe przechowywanie. Sprzęt ogrodniczy warto bowiem trzymać w odpowiednim miejscu, aby przez długie lata funkcjonował tak, jak należy i nie stwarzał zagrożenia dla jego użytkowników. Do tego celu możesz wybrać skrzynie ogrodowe, albo postawić na uniwersalne domki narzędziowe z drewna.

W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne modele zaprojektowane zgodnie z potrzebami najbardziej wymagających klientów. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym personelem.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labo.

Kontakt

Nowoczesne Domki

Nieznanice ul. Klonowa

tel1: 889 009 701

tel2: 889 009 702

tel3. 507 683 663

No products in the cart.

Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 nowoczesne.domki.pl@gmail.com