Altana Ogrodowa Milano Wariant 6 (300cm x 300cm)

Altana Ogrodowa Milano Wariant 6 (300cm x 300cm)

Dostępność: na zamówienie
Rozmiar: 3x3m
Realizacja: 60 dni
Powierzchnia: 9m2
CENA: 5 580 zł

Podana cena altany obejmuje:

 • konstrukcję altany drewnianej
 • pokrycie dachu gontem bitumicznym
 • zabudowy ażurowe jak na zdjęciu

(Zdjęcie przedstawia altankę 4m x 4m na słupach 12×12)

 • CENA ALTANY ZAWIERA:

  Konstrukcja dachu:
  • Trwały i odporny gont bitumiczny

  • Wysokiej jakości deska dachowa Klasy 1

  • Krokwie z certyfikowanego drewna C 24

  Barierki lub zabudowy ażurowe:
  • Elementy czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

  • Rodzaj zabudowy ukazany na zdjęciach z wytrzymałych kantówek 20 x 60 mm

  Główne elementy konstrukcyjne:
  • Słupy nośne z certyfikowanego drewna KVH, czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

  Pokrycie dachu:
  • Gont bitumiczny wzornik Standard

ELEMENTY DODATKOWO PŁATNE:

Ochronna impregnacja oraz malowanie

Rynny na wszystkich krawędziach dachu:

 • wzornik Standardowy

Wytrzymała podłoga drewniana:

 • najwyższej jakości deska podłogowa Klasy 1

 • szkielet z certyfikowanego drewna C24 czterostronnie heblowanego z zaokrąglonymi krawędziami

Transport i profesjonalny montaż producenta

WC:

 • wolnostojące lub dostawiane do ściany

Donica ozdobna

Dodatkowe zabudowy ażurowe

Grubsze słupy nośne:

 • 12×12 cm lub 14×14 cm z certyfikowanego drewna KVH, czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

Czapka na dach dostosowana do wielkości konstrukcji

Specyfikacja Techniczna Altan
Rodzaj materiału: Drewno produkcji skandynawskiej świerkowe / sosnowe
Konstrukcja dachu: Kantówka 38×89 mm
Wysokość w szczycie: 300 cm
Kąt nachylenia dachu: 22 stopnie
Słupy nośne: 9×9 cm ( z możliwością zmiany na grubsze )
Wysokość słupów: 200 cm
Wysokość ścian: 200 cm
Konstrukcja zabudowy ścian: 45×45 mm lub 20×60 mm
Pokrycie dachowe: Gont Bitumiczny IKO
Impregnacja: Drewnochron / Remmers

Termin montażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem

Termin montażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem

O zmianach konstrukcyjnych altany należy poinformować w czasie składania zamówienia

Podłoże do montażu (ziemia) nie może posiadać spadków, musi być wyrównane tak aby ekipa montażowa mogła w prosty sposób zainstalować bloczki fundamentowe do wypoziomowania podłogi. UWAGA: Jeśli ekipa montażowa zastanie podłoże nieprzygotowane (duży spadek gruntu), na którym nie ma możliwości wypoziomowania podłogi, bez piętrowania bloczków fundamentowych, montaż odbywa się na odpowiedzialność klienta lub montaż realizujemy w innym terminie, a klient obciążany jest dodatkowym kosztem transportu, montaż altany odbywa się w innym terminie ustalonym przez firmę Nowoczesne Domki.

Zamawiając podłogę drewnianą klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.

Jeśli w miejscu montażu nie ma prądu należy poinformować o tym fakcie podczas składania zamówienia. Zostaje doliczana wtedy opłata za wynajem agregatu + 250 zł

Montażyści muszą mieć swobodny dostęp do miejsca montażu jak i wokół niego, w wypadku utrudnionego dostępu do miejsca montażu należy poinformować nas o tym fakcie podczas składania zamówienia.

 • Rozmiar altany : Nasze serie produktowe obejmują bardzo szeroką gamę rozmiarów, co ułatwi dopasowanie odpowiedniej altany do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli w altanie chcesz coś zmienić, dodać dodatkową zabudowę, bądź zmienić jej wygląd opisz to w polu UWAGI, które znajdziesz w miejscu gdzie uzupełniasz dane klienta.
 • Kolor altany (malowanie jednokrotne kolorem): Twoją altanę dodatkowo zaimpregnujemy na wybrany przez Ciebie kolor. Altana impregnowana jest wewnątrz i na zewnątrz.
 • Kolor gontu: Wybierz kolor pokrycia dachowego Twojej altany.
 • Rodzaj podłoża: Wybierz na jakim podłożu montujemy Twoją altanę. Jest to ważna informacja dla ekipy, która przeprowadzi montaż Twojej altany.
 • Podłoga drewniana: Cena podłogi drewnianej jest zawsze wyliczana z obrysu altany jaką zamawiasz. Jeśli chcesz mieć wystającą poza obrys podłogę z tarasem opisz to w polu UWAGI. Gdy wybierzesz jasny kolor impregnacji altany np. biały, sosna naturalna zalecamy malowanie podłogi kolorami ciemniejszymi np. dąb ciemny. Jeśli chcesz abyśmy pomalowali Twoją podłogę na inny kolor niż dąb ciemny poinformuj nas o tym w polu UWAGI. Należy pamiętać iż podłoga w jasnych kolorach szybko się brudzi. Ważne: Zamawiając altanę z podłogą drewnianą oraz wybierając w naszym kalkulatorze opcję: trawnik + poziomowanie bloczków fundamentowych, klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.
 • Kotwiczenie do podłoża: Jeśli mamy zakotwiczyć Twoją altanę do kostki brukowej bądź wylewki zaznacz opcję TAK. Pod kostką brukową należy wylać stopy betonowe lub zamontować bloczki fundamentowe do których zakotwiczymy altanę. Plan zakotwiczenia Twojej altany prześlemy na Twój adres mailowy.
 • Noszenie elementów od miejsca zaparkowania do miejsca montażu: Podaj dokładną odległość jaką musi pokonać ekipa montażowa podczas przenoszenia elementów od miejsca zaparkowania auta do miejsca montażu altany. W wypadku odległości powyżej 25mb dopłata za noszenie jest obliczana na miejscu w dniu montażu.
 • Transport: Podaj odległość w kilometrach dzielącą naszą firmę (Nieznanice 42-270 ul. Klonowa), a miejsce montażu altany.
 • UWAGA: Za pomocą kalkulatora altany Twoje zamówienie trafia do doświadczonego specjalisty, który analizuje wszystkie elementy zawarte w wycenie i poinformuje Cię o ostatecznej cenie altany. Wycena stworzona za pomocą kalkulatora domków ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66
 • UWAGA 2: Jeśli masz problem ze skonfigurowaniem swojej altany lub chcesz zawrzeć sporo zmian w naszych projektach skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy bądź zadzwoń, a my wykonamy dla Ciebie wycenę całkowitą.

Altana ogrodowa o nazwie Milano 6 to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckiego i nowoczesnego dodatku do swojej działki ROD, ogrodu czy prywatnego terenu przy posesji. Jej konstrukcja o wymiarach 3m x 3m, nie tylko wprowadzi harmonię do otaczającej przestrzeni, ale także stworzy idealne miejsce do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nasz model wyróżnia się nie tylko solidną konstrukcją, ale również subtelnymi, ażurowymi zabudowami, dodającymi jej wyjątkowego uroku. Dzięki nim, Milano 6 prezentuje się nie tylko estetycznie, ale także nowocześnie, co sprawia, że staje się doskonałym miejscem do spędzania letnich dni.

Dach w całości został pokryty wysokiej jakości gontem bitumicznym, gwarantując trwałość i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Możliwość dostosowania koloru gontu do własnych preferencji pozwala spersonalizować całość zgodnie z indywidualnym stylem.

Materiał, z którego wykonana jest konstrukcja, to drewno pochodzenia skandynawskiego o doskonałych właściwościach. To nie tylko gwarancja solidności, ale także estetyki, która doskonale wpisuje się w naturalne otoczenie ogrodu czy działki ROD. Istnieje również możliwość pomalowania całej konstrukcji na wybrany kolor, umożliwiając dostosowanie modelu do osobistych upodobań.

Milano 6 jest idealnym miejscem do urządzenia strefy relaksu i rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki niej, można stworzyć przytulne miejsce do czytania, spotkań z przyjaciółmi czy spokojnego wypoczynku z dala od codziennego zgiełku. To także doskonała przestrzeń do organizowania spotkań rodzinnych czy grillowania w ciepłe letnie wieczory.

Stworzona została z myślą o dostarczeniu przyjemności z użytkowania, ta drewniana konstrukcja jest nie tylko praktyczna, ale również estetyczna. Doskonale komponuje się z otoczeniem, tworząc harmonijną całość z przyrodą. Milano 6 to miejsce, w którym można cieszyć się spokojem, bliskością natury i przyjemnością letnich dni.

Milano 6 to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego, estetycznego i funkcjonalnego dodatku do swojej przestrzeni rekreacyjnej. Dostępność różnych kolorów gontu oraz opcja pomalowania konstrukcji sprawiają, że model doskonale dostosowuje się do indywidualnych potrzeb i stylu użytkowników. Niech Milano 6 stanie się sercem Twojego ogrodu, zapewniając wyjątkowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Altana Ogrodowa Milano Wariant 6 (300cm x 300cm)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Nowoczesne-Domki.pl
Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 Masz pytania? Zadzwoń