Altana Ogrodowa Milano Wariant 1 (300cm x 300cm)

Altana Ogrodowa Milano Wariant 1 (300cm x 300cm)

Dostępność: na zamówienie
Rozmiar: 3x3m
Realizacja: 60 dni
Powierzchnia: 9m2
CENA: 4 500 zł

Podana cena altany obejmuje:

 • konstrukcję altany drewnianej
 • pokrycie dachu gontem bitumicznym
 • zabudowy ażurowe jak na zdjęciu

(Zdjęcie przedstawia altankę 4m x 4m na słupach 12×12)

 • Rozmiar altany : Nasze serie produktowe obejmują bardzo szeroką gamę rozmiarów, co ułatwi dopasowanie odpowiedniej altany do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli w altanie chcesz coś zmienić, dodać dodatkową zabudowę, bądź zmienić jej wygląd opisz to w polu UWAGI, które znajdziesz w miejscu gdzie uzupełniasz dane klienta.
 • Kolor altany (malowanie jednokrotne kolorem): Twoją altanę dodatkowo zaimpregnujemy na wybrany przez Ciebie kolor. Altana impregnowana jest wewnątrz i na zewnątrz.
 • Kolor gontu: Wybierz kolor pokrycia dachowego Twojej altany.
 • Rodzaj podłoża: Wybierz na jakim podłożu montujemy Twoją altanę. Jest to ważna informacja dla ekipy, która przeprowadzi montaż Twojej altany.
 • Podłoga drewniana: Cena podłogi drewnianej jest zawsze wyliczana z obrysu altany jaką zamawiasz. Jeśli chcesz mieć wystającą poza obrys podłogę z tarasem opisz to w polu UWAGI. Gdy wybierzesz jasny kolor impregnacji altany np. biały, sosna naturalna zalecamy malowanie podłogi kolorami ciemniejszymi np. dąb ciemny. Jeśli chcesz abyśmy pomalowali Twoją podłogę na inny kolor niż dąb ciemny poinformuj nas o tym w polu UWAGI. Należy pamiętać iż podłoga w jasnych kolorach szybko się brudzi. Ważne: Zamawiając altanę z podłogą drewnianą oraz wybierając w naszym kalkulatorze opcję: trawnik + poziomowanie bloczków fundamentowych, klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.
 • Kotwiczenie do podłoża: Jeśli mamy zakotwiczyć Twoją altanę do kostki brukowej bądź wylewki zaznacz opcję TAK. Pod kostką brukową należy wylać stopy betonowe lub zamontować bloczki fundamentowe do których zakotwiczymy altanę. Plan zakotwiczenia Twojej altany prześlemy na Twój adres mailowy.
 • Noszenie elementów od miejsca zaparkowania do miejsca montażu: Podaj dokładną odległość jaką musi pokonać ekipa montażowa podczas przenoszenia elementów od miejsca zaparkowania auta do miejsca montażu altany. W wypadku odległości powyżej 25mb dopłata za noszenie jest obliczana na miejscu w dniu montażu.
 • Transport: Podaj odległość w kilometrach dzielącą naszą firmę (Nieznanice 42-270 ul. Klonowa), a miejsce montażu altany.
 • UWAGA: Za pomocą kalkulatora altany Twoje zamówienie trafia do doświadczonego specjalisty, który analizuje wszystkie elementy zawarte w wycenie i poinformuje Cię o ostatecznej cenie altany. Wycena stworzona za pomocą kalkulatora domków ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66
 • UWAGA 2: Jeśli masz problem ze skonfigurowaniem swojej altany lub chcesz zawrzeć sporo zmian w naszych projektach skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy [email protected] , a my wykonamy dla Ciebie wycenę całkowitą.
Specyfikacja Techniczna Altan
Rodzaj materiału: Drewno produkcji skandynawskiej świerkowe / sosnowe
Konstrukcja dachu: Kantówka 38×89 mm
Wysokość w szczycie: 300 cm
Kąt nachylenia dachu: 22 stopnie
Słupy nośne: 9×9 cm ( z możliwością zmiany na grubsze )
Wysokość słupów: 200 cm
Wysokość ścian: 200 cm
Konstrukcja zabudowy ścian: 45×45 mm lub 20×60 mm
Pokrycie dachowe: Gont Bitumiczny IKO
Impregnacja: Drewnochron / Remmers

Termin montażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem

O zmianach konstrukcyjnych altany należy poinformować w czasie składania zamówienia

Podłoże do montażu (ziemia) nie może posiadać spadków, musi być wyrównane tak aby ekipa montażowa mogła w prosty sposób zainstalować bloczki fundamentowe do wypoziomowania podłogi. UWAGA: Jeśli ekipa montażowa zastanie podłoże nieprzygotowane (duży spadek gruntu), na którym nie ma możliwości wypoziomowania podłogi, bez piętrowania bloczków fundamentowych, montaż odbywa się na odpowiedzialność klienta lub montaż realizujemy w innym terminie, a klient obciążany jest dodatkowym kosztem transportu, montaż altany odbywa się w innym terminie ustalonym przez firmę Nowoczesne Domki.

Zamawiając podłogę drewnianą klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.

Jeśli w miejscu montażu nie ma prądu należy poinformować o tym fakcie podczas składania zamówienia. Zostaje doliczana wtedy opłata za wynajem agregatu + 250 zł

Montażyści muszą mieć swobodny dostęp do miejsca montażu jak i wokół niego, w wypadku utrudnionego dostępu do miejsca montażu należy poinformować nas o tym fakcie podczas składania zamówienia.

Milano 1 to niezwykle elegancka altana ogrodowa, której wyjątkowy design sprawia, że staje się ozdobą każdego ogrodu, działki czy ROD. Zbudowana z drewna skandynawskiego o doskonałych właściwościach, prezentuje się nie tylko estetycznie, ale również gwarantuje solidność i trwałość na lata. Jej przemyślana konstrukcja łączy w sobie funkcjonalność z wyrafinowanym stylem. Altana Milano 1, wymiarami 3m x 3m, zapewnia obszerną przestrzeń do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Altana posiada ażurowe zabudowy, które nadają jej lekkości i delikatności, jednocześnie dodając eleganckiego charakteru. Dzięki nim, Milano 1 harmonijnie wpisuje się w otoczenie, stanowiąc idealne miejsce do relaksu i rekreacji na świeżym powietrzu. Dach altany pokryty jest wysokiej jakości gontem bitumicznym, co nie tylko zabezpiecza ją przed warunkami atmosferycznymi, ale również nadaje całości wyjątkowego charakteru. Dodatkowo, istnieje możliwość personalizacji koloru gontu zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta, co sprawia, że altana staje się jeszcze bardziej unikatowa.

Drewno skandynawskie wykorzystane do stworzenia altany Milano 1 wyróżnia się nie tylko unikalnym naturalnym wyglądem, lecz także doskonałą trwałością. To materiał, który z powodzeniem przetrwa każdą aurę, gwarantując długotrwałą przyjemność z użytkowania altany. Ponadto, drewno to podlega starannej obróbce, by spełnić najwyższe standardy jakościowe.

Jako producent, zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy możliwość pomalowania całej konstrukcji w wybranym kolorze, dostosowując się do gustu każdego z nich. W ten sposób altana staje się nie tylko praktyczną konstrukcją, ale także elementem, który doskonale wpisuje się w estetykę ogrodu czy działki.

Milano 1 to nie tylko altana ogrodowa – to miejsce do wypoczynku, relaksu i rekreacji na świeżym powietrzu. Doskonale sprawdzi się na działce ROD, w ogrodzie czy jako przydomowa oaza spokoju. Stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie harmonię z naturą i pragną stworzyć wyjątkowy kącik do odpoczynku. Bez wątpienia, nasza altana spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, stanowiąc niezaprzeczalny element każdego otoczenia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Altana Ogrodowa Milano Wariant 1 (300cm x 300cm)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Nowoczesne-Domki.pl
Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 Masz pytania? Zadzwoń