Altana Ogrodowa Roma Wariant 1 (300cm x 400cm)

Altana Ogrodowa Roma Wariant 1 (300cm x 400cm)

Dostępność: na zamówienie
Rozmiar: 3x4m
Realizacja: 60 dni
Powierzchnia: 12m2
CENA: 7 560 zł

Podana cena altany obejmuje:

 • konstrukcję altany drewnianej
 • pokrycie dachu gontem bitumicznym
 • zabudowy ażurowe jak na zdjęciu

(Zdjęcie przedstawia altankę 4m x 4m na słupach 12×12)

 • CENA ALTANY ZAWIERA:

  Konstrukcja dachu:
  • Trwały i odporny gont bitumiczny

  • Wysokiej jakości deska dachowa Klasy 1

  • Krokwie z certyfikowanego drewna C 24

  Barierki lub zabudowy ażurowe:
  • Elementy czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

  • Rodzaj zabudowy ukazany na zdjęciach z wytrzymałych kantówek 45 x 45 mm

  Główne elementy konstrukcyjne:
  • Słupy nośne z certyfikowanego drewna KVH, czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

  Pokrycie dachu:
  • Gont bitumiczny wzornik Standard

ELEMENTY DODATKOWO PŁATNE:

Ochronna impregnacja oraz malowanie

Rynny na wszystkich krawędziach dachu:

 • wzornik Standardowy

Wytrzymała podłoga drewniana:

 • najwyższej jakości deska podłogowa Klasy 1

 • szkielet z certyfikowanego drewna C24 czterostronnie heblowanego z zaokrąglonymi krawędziami

Transport i profesjonalny montaż producenta

WC:

 • wolnostojące lub dostawiane do ściany

Donica ozdobna

Dodatkowe zabudowy ażurowe

Grubsze słupy nośne:

 • 12×12 cm lub 14×14 cm z certyfikowanego drewna KVH, czterostronnie heblowane z zaokrąglonymi krawędziami

Czapka na dach dostosowana do wielkości konstrukcji

Specyfikacja Techniczna Altan
Rodzaj materiału: Drewno produkcji skandynawskiej świerkowe / sosnowe
Konstrukcja dachu: Kantówka 38×89 mm
Wysokość w szczycie: 300 cm
Kąt nachylenia dachu: 22 stopnie
Słupy nośne: 9×9 cm ( z możliwością zmiany na grubsze )
Wysokość słupów: 200 cm
Wysokość ścian: 200 cm
Konstrukcja zabudowy ścian: 45×45 mm lub 20×60 mm
Pokrycie dachowe: Gont Bitumiczny IKO
Impregnacja: Drewnochron / Remmers

Termin montażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem

O zmianach konstrukcyjnych altany należy poinformować w czasie składania zamówienia

Podłoże do montażu (ziemia) nie może posiadać spadków, musi być wyrównane tak aby ekipa montażowa mogła w prosty sposób zainstalować bloczki fundamentowe do wypoziomowania podłogi. UWAGA: Jeśli ekipa montażowa zastanie podłoże nieprzygotowane (duży spadek gruntu), na którym nie ma możliwości wypoziomowania podłogi, bez piętrowania bloczków fundamentowych, montaż odbywa się na odpowiedzialność klienta lub montaż realizujemy w innym terminie, a klient obciążany jest dodatkowym kosztem transportu, montaż altany odbywa się w innym terminie ustalonym przez firmę Nowoczesne Domki.

Zamawiając podłogę drewnianą klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.

Jeśli w miejscu montażu nie ma prądu należy poinformować o tym fakcie podczas składania zamówienia. Zostaje doliczana wtedy opłata za wynajem agregatu + 250 zł

Montażyści muszą mieć swobodny dostęp do miejsca montażu jak i wokół niego, w wypadku utrudnionego dostępu do miejsca montażu należy poinformować nas o tym fakcie podczas składania zamówienia.

 • Rozmiar altany : Nasze serie produktowe obejmują bardzo szeroką gamę rozmiarów, co ułatwi dopasowanie odpowiedniej altany do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeśli w altanie chcesz coś zmienić, dodać dodatkową zabudowę, bądź zmienić jej wygląd opisz to w polu UWAGI, które znajdziesz w miejscu gdzie uzupełniasz dane klienta.
 • Kolor altany (malowanie jednokrotne kolorem): Twoją altanę dodatkowo zaimpregnujemy na wybrany przez Ciebie kolor. Altana impregnowana jest wewnątrz i na zewnątrz.
 • Kolor gontu: Wybierz kolor pokrycia dachowego Twojej altany.
 • Rodzaj podłoża: Wybierz na jakim podłożu montujemy Twoją altanę. Jest to ważna informacja dla ekipy, która przeprowadzi montaż Twojej altany.
 • Podłoga drewniana: Cena podłogi drewnianej jest zawsze wyliczana z obrysu altany jaką zamawiasz. Jeśli chcesz mieć wystającą poza obrys podłogę z tarasem opisz to w polu UWAGI. Gdy wybierzesz jasny kolor impregnacji altany np. biały, sosna naturalna zalecamy malowanie podłogi kolorami ciemniejszymi np. dąb ciemny. Jeśli chcesz abyśmy pomalowali Twoją podłogę na inny kolor niż dąb ciemny poinformuj nas o tym w polu UWAGI. Należy pamiętać iż podłoga w jasnych kolorach szybko się brudzi. Ważne: Zamawiając altanę z podłogą drewnianą oraz wybierając w naszym kalkulatorze opcję: trawnik + poziomowanie bloczków fundamentowych, klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi drewnianej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.
 • Kotwiczenie do podłoża: Jeśli mamy zakotwiczyć Twoją altanę do kostki brukowej bądź wylewki zaznacz opcję TAK. Pod kostką brukową należy wylać stopy betonowe lub zamontować bloczki fundamentowe do których zakotwiczymy altanę. Plan zakotwiczenia Twojej altany prześlemy na Twój adres mailowy.
 • Noszenie elementów od miejsca zaparkowania do miejsca montażu: Podaj dokładną odległość jaką musi pokonać ekipa montażowa podczas przenoszenia elementów od miejsca zaparkowania auta do miejsca montażu altany. W wypadku odległości powyżej 25mb dopłata za noszenie jest obliczana na miejscu w dniu montażu.
 • Transport: Podaj odległość w kilometrach dzielącą naszą firmę (Nieznanice 42-270 ul. Klonowa), a miejsce montażu altany.
 • UWAGA: Za pomocą kalkulatora altany Twoje zamówienie trafia do doświadczonego specjalisty, który analizuje wszystkie elementy zawarte w wycenie i poinformuje Cię o ostatecznej cenie altany. Wycena stworzona za pomocą kalkulatora domków ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66
 • UWAGA 2: Jeśli masz problem ze skonfigurowaniem swojej altany lub chcesz zawrzeć sporo zmian w naszych projektach skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy bądź zadzwoń, a my wykonamy dla Ciebie wycenę całkowitą.

Altana ogrodowa Roma 1, o wymiarach 3 na 4 metry, to doskonała propozycja dla tych, którzy pragną stworzyć harmonijne i eleganckie miejsce w swoim ogrodzie, na działce ROD lub przydomowym terenie. Konstrukcja wyróżnia się nie tylko przemyślanym designem, ale także wysoką jakością materiałów, co sprawia, że jest ona nie tylko estetyczna, ale również solidna i trwała.

Drewno skandynawskie, użyte do stworzenia modelu Roma 1, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami, zapewniając nie tylko estetykę, ale także trwałość konstrukcji. Dodatkowe zabudowy ażurowe nadają jej nowoczesnego wyglądu, co czyni ją idealnym miejscem do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Dach pokryty gontem bitumicznym chroni przed deszczem i słońcem, zapewniając komfort użytkowania przez wiele lat.

Roma 1, jak i inne nasze modele, posiada możliwość personalizacji. Osoby decydujące się na Roma 1 mają wybór spośród różnych kolorów gontu, aby dopasować całość do swoich osobistych preferencji i stylu otoczenia. Opcja malowania konstrukcji na wybrany kolor dodatkowo umożliwia dostosowanie modelu do charakteru ogrodu czy działki ROD.

Konstrukcja ta nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także oferuje szereg możliwości dodatkowego wyposażenia. Dostępne opcje obejmują dodatkowe donice ozdobne, orynnowanie dla lepszego odprowadzania wody deszczowej oraz wzmocnienie konstrukcji grubszymi słupami. To sprawia, że całość może być dostosowana do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, tworząc wyjątkowe miejsce do wypoczynku.

Dla osób poszukujących letniskowego azylu na swojej działce ROD, Roma 1 stanie się idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonale komponuje się z otoczeniem, tworząc przyjemne i spokojne miejsce do relaksu, rekreacji i rodzinnego wypoczynku. Bez względu na to, czy chodzi o letnie grillowanie, czytanie ulubionej książki czy po prostu delektowanie się pięknem otaczającej przyrody, model Roma 1 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających amatorów przydomowego wypoczynku.

Posiadając model Roma 1 w ogrodzie czy na działce ROD, inwestujesz nie tylko w elegancką i funkcjonalną konstrukcję, ale również w miejsce, które stanie się wyjątkowym miejscem podczas letniego odpoczynku na świeżym powietrzu. Niech to będzie miejsce, gdzie czas zwalnia, a zgiełk codziennego życia ustępuje miejsca spokojowi i relaksowi. Roma 1 – doskonała harmonia między estetyką a funkcjonalnością, spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających entuzjastów przydomowego ogrodu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Altana Ogrodowa Roma Wariant 1 (300cm x 400cm)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © Nowoczesne-Domki.pl
Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 Masz pytania? Zadzwoń