Nowoczesne Domki
Altana Milano 1

Altana Milano 1

Dostępność: na zamówienie
Realizacja: 60 dni
CENA: 4 500.00

Kalkulator poniżej obliczy cenę Twojej altanki:

 • zdjęcie przedstawia altankę 4m x 4m na słupach 12×12,
 • wybierz rozmiar swojej altanki,
 • dodaj elementy dodatkowe, np. kolor malowania, podłoga itp.
 • złóż zamówienie i ciesz się swoim nowym domkiem.
Powierzchnia
Product Price

 • Rozmiar altany : Możesz wybierać dowolny rozmiar altany, ponieważ każdą konstrukcję tworzymy na indywidualne zamówienie. Jeśli w altanie chcesz coś zmienić, dodać dodatkową zabudowę, bądź zmienić jej wygląd opisz to w polu UWAGI, które znajdziesz w miejscu gdzie uzupełniasz dane klienta.
 • Kolor altany (malowanie jednokrotne kolorem): Twoją altanę dodatkowo zaimpregnujemy na wybrany przez Ciebie kolor. Altana impregnowana jest wewnątrz i na zewnątrz.
 • Kolor gontu: Wybierz kolor pokrycia dachowego Twojej altany.
 • Rodzaj podłoża: Wybierz na jakim podłożu montujemy Twoją altanę. Jest to ważna informacja dla ekipy, która przeprowadzi montaż Twojej altany.
 • Podłoga sosnowa: Cena podłogi sosnowej jest zawsze wyliczana jest z obrysu altany jaki zamawiasz. Jeśli chcesz mieć wystającą poza obrys podłogę z tarasem opisz to w polu UWAGI. Cena podłogi zawiera poziomowanie u klienta oraz impregnację w kolorze  dąb ciemny lub innym wybranym przez klienta. Gdy wybierzesz jasny kolor impregnacji altany np. biały, sosna naturalna zalecamy malowanie podłogi kolorami ciemniejszymi np. dąb ciemny. Jeśli chcesz abyśmy pomalowali Twoją podłogę na inny kolor niż dąb ciemny poinformuj nas o tym w polu UWAGI. Należy pamiętać iż podłoga w jasnych kolorach szybko się brudzi. Ważne: Podłoga sosnowa poziomowana jest na bloczkach fundamentowych. Zamawiając podłogę sosnową klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi sosnowej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.
 • Kotwiczenie do podłoża: Jeśli mamy zakotwiczyć Twoją altanę do kostki brukowej bądź wylewki zaznacz opcję TAK. Pod kostką brukową należy wylać stopy betonowe lub zamontować bloczki fundamentowe do których zakotwiczymy altanę. Plan zakotwiczenia Twojej altany prześlemy na Twój adres mailowy.
 • Noszenie elementów od miejsca zaparkowania do miejsca montażu: Podaj dokładną odległość jaką musi pokonać ekipa montażowa podczas przenoszenia elementów od miejsca zaparkowania auta do miejsca montażu altany. W wypadku odległości powyżej 25mb dopłata za noszenie jest obliczana na miejscu w dniu montażu.
 • Transport: Podaj odległość w kilometrach dzielącą naszą firmę (Nieznanice 42-270 ul. Klonowa), a miejsce montażu altany.
 • UWAGA: Za pomocą kalkulatora altany Twoje zamówienie trafia do doświadczonego specjalisty, który analizuje wszystkie elementy zawarte w wycenie i poinformuje Cię o ostatecznej cenie altany. Wycena stworzona za pomocą kalkulatora domków ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66
 • UWAGA 2: Jeśli masz problem ze skonfigurowaniem swojej altany lub chcesz zawrzeć sporo zmian w naszych projektach skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy nowoczesne.domki.pl@gmail.com , a my wykonamy dla Ciebie wycenę całkowitą.
Specyfikacja Techniczna Altan
Rodzaj materiału: Drewno sosnowe / świerkowe
Konstrukcja dachu: Kantówka 4×8 cm
Wysokość w szczycie: 300 cm
Kąt nachylenia dachu: 22 stopnie
Słupy nośne: 9×9 cm ( z możliwością zmiany na grubsze )
Wysokość słupów: 200 cm
Wysokość ścian: 200 cm
Konstrukcja zabudowy ścian: 4×4 cm lub 2×6 cm
Pokrycie dachowe: Gont Bitumiczny IKO
Impregnacja: Drewnochron

 

 • Termin montażu ustalany jest indywidualnie z każdym klientem
 • O zmianach konstrukcyjnych altany należy poinformować w czasie składania zamówienia
 • Podłoże do montażu (ziemia) nie może posiadać spadków, musi być wyrównane tak aby ekipa montażowa mogła w prosty sposób zainstalować bloczki fundamentowe do wypoziomowania podłogi. UWAGA: Jeśli ekipa montażowa zastanie podłoże nieprzygotowane (duży spadek gruntu), na którym nie ma możliwości wypoziomowania podłogi, bez piętrowania bloczków fundamentowych, montaż odbywa się na odpowiedzialność klienta lub montaż realizujemy w innym terminie, a klient obciążany jest dodatkowym kosztem transportu, montaż altany odbywa się w innym terminie ustalonym przez firmę Nowoczesne Domki.
 • Zamawiając podłogę sosnową klient zobowiązany jest do zapewnienia bloczków fundamentowych do poziomowania. Na każdy 1m2 podłogi sosnowej należy zakupić 1 bloczek fundamentowy, np. podłoga ma 18m2 należy zakupić 18 bloczków fundamentowych.
 • Jeśli w miejscu montażu nie ma prądu należy poinformować o tym fakcie podczas składania zamówienia. Zostaje doliczana wtedy opłata za wynajem agregatu + 400 zł
 • Montażyści muszą mieć swobodny dostęp do miejsca montażu jak i wokół niego, w wypadku utrudnionego dostępu do miejsca montażu należy poinformować nas o tym fakcie podczas składania zamówienia.

Informacje dodatkowe

Szerokość

2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, 4,5 m, 5 m, 5,5 m, 6 m, 6,5 m, 7 m

Głębokość

2,5 m, 3 m, 3,5 m, 4 m, 4,5 m, 5 m, 5,5 m, 6 m, 6,5 m, 7 m

Copyright © Altanki
Daniel, konsultant handlowy
+48 889 009 701 Masz pytania? Zadzwoń